## Dorpsstraat 755 en 757 te Oudkarspel ##
Let op dit betreft een “bieden vanaf prijs” vanaf € 425.000,= k.k.
Kijkmomenten: Zaterdag 22 februari 2025 tussen 13.30 – 15:00 uur en Zaterdag 1 maart 2025 tussen 11:00 – 12:30 uur.
Aan de karakteristieke Dorpsstraat van Oudkarspel staat al sinds 1890 deze (bouwvallige) vrijstaande woning op dit ruime perceel. In 1960 kwam daar de grote en hoge loods bij. Hier was decennia lang een bedrijf gevestigd in carrosseriebouw. Nu het bedrijf en de woning al jaren niet meer in gebruik zijn mogen wij met gepaste trots deze unieke woonkans aanbieden.
Onze aanbieding betreft een vrijstaande woning welke grondige renovatie behoeft en mogelijk wel gesloopt gaat worden door de nieuwe eigenaar. daarnaast een unieke en grote loods van ca. 10×20 meter met daarnaast een loods van ca 7×17 meter. Deze prachtige kans van “wonen en werken” of “wonen met hobbyruimte” komt slechts zelden voorbij! U koopt het geheel onder de clausule “As is, where is”, dit betekent dat u het koopt met zichtbare en eventuele onzichtbare gebreken. Voor eventuele sloop en nieuwe invulling van het geheel hebben wij de gemeente Dijk en Waard een vooroverleg gevraagd en de brief die hier als antwoord op kwam is bij ons kantoor opvraagbaar. Verder dient u zelf onderzoek te doen naar de mogelijkheden.
Inschrijving:
De woning wordt verkocht per inschrijving. De inschrijving sluit op vrijdag 7 maart 2025 om 12:00 uur.
Uw bieding dient voor vrijdag 7 maart 2025 om 12.00 uur uitgebracht te zijn via uw eigen Move account welke wij voor u kunnen aanmaken, vraag ons kantoor om deze voor u te activeren. Betreffende het verkooptraject en de verkoopbeslissing maken verkopers gebruik van hun recht van gunning.
Bijzonderheden/locatie aspecten:
– Unieke kans van een combinatie van wonen en werken zoals u dat wilt!
– 2 zeer riante tegen elkaar aangebouwde loodsen waarvan 1 met grote zolder;
– Het gehele perceel heeft een gemengde bestemming met een bouwvlak voor het woonhuis;
– Centraal gelegen ten opzichte van uitvalswegen en voorzieningen;
– De woning wordt verkocht met de navolgende clausules: as-is, where is clausule;
asbestclausule, verontreinigingsclausule en nimmer bewoond door verkopers clausule;
– De bouwkundige kwaliteit van de woning en schuur zijn matig tot slecht;
– De verkoop is inclusief inboedel, de zaken die in de woning en schuur staan zijn inclusief;
– De gasmeter en watermeter zijn niet meer aanwezig, elektra meter is wel aanwezig;
– Aanvaarding in overleg.
Kenmerken:
Bouwjaar: 1890 (woonhuis)
Bouwjaar: 1960 aangebouwde loods, het bouwjaar van de oude loods is van voor 1960
Perceeloppervlakte: 660m²
Woonoppervlakte: 73m²
Externe bergruimte: 313m²
* Koper is bekend dat, gezien het historisch gebruik van de onroerende zaak, de kans bestaat dat een ondergrondse tank(s) aanwezig is (geweest) en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de mogelijke aanwezigheid van de tank kan voortvloeien. Bovendien wordt iedere aansprakelijkheid van verkoper jegens koper als gevolg van de mogelijke aanwezigheid van een ondergrondse tank uitgesloten. Elke aansprakelijkheid van verkoper jegens koper voor verontreiniging van de grond en/of het grondwater is uitgesloten. Koper vrijwaart verkoper voor elke aansprakelijkheid, hoe ook genaamd en onder welke titel dan ook, die uit de aanwezigheid en/of verwijdering van asbesthoudende stoffen/materialen kan voortvloeien Bovendien wordt elke aansprakelijkheid van verkoper jegens koper, hoe ook genaamd en onder welke titel dan ook, als gevolg van de (mogelijke) aanwezigheid en/of de verwijdering van asbesthoudende stoffen/materialen, uitgesloten.
* De gevolgen van het aanvragen en verkrijgen of het niet verkrijgen van vergunningen, toestemmingen, vrijstellingen, ontheffingen e.d. die met de sloop/verbouwing/renovatie/restauratie van dit object te maken hebben, komen eveneens geheel voor rekening van koper.
* Het is koper bekend dat de onroerende zaak (woning) meer dan 135 jaar oud is en dat de onroerende zaak (grondig) gerenoveerd moet worden en dat verkoper de onroerende zaak nooit feitelijk heeft gebruikt. In verband hiermee wil verkoper geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden met betrekking tot zichtbare en onzichtbare/
verborgen gebreken. Hieronder vallen onder meer zichtbare en onzichtbare verborgen gebreken die het gevolg zijn van het niet bouwen conform de bouwvoorschriften/ bouwvergunningen/ bestemmingsplanbepalingen e.d. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen om bovenstaande model-tekst van artikel 6.3 door te halen. Dit betekent dat als de onroerende zaak bij de eigendomsoverdracht niet de (feitelijke) eigenschappen bezit die nodig zijn voor een normaal gebruik als woonhuis, dit voor rekening en risico van koper komt. Met andere woorden: koper koopt de onroerende zaak ‘as is, where is’. Bij het vaststellen van de koopsom is hier rekening mee gehouden. Koper is uitvoerig geïnformeerd over de inhoud van deze clausule voor de ondertekening van de koopovereenkomst en koper is zich bewust van de inhoud van deze clausule.