Op een prachtige ruime hoekkavel, uniek gelegen aan de rand van het park, mogen wij met gepaste trots deze VERLENGDE VRIJSTAANDE BUNGALOW aanbieden op een riant perceel van maar liefst 242m2. De woning (2010) is uitstekend onderhouden en ziet eruit als nieuw! De woning is geheel inclusief de inventaris aangeboden, de prijs is dus inclusief meubels, gordijnen, alles! Echt een prachtige aanbieding, belt u ons voor een rondleiding ter plaatse? Wij laten het geheel graag aan u zien!
Het recreatiepark “EuroParcs Molengroet” heeft veel luxe te bieden met een fijn restaurant/hotel, kinderboerderij, speeltuin en een zwembad. Natuurlijk is de locatie ultiem! Recreatiegebied Geestmerambacht ligt hier letterlijk om de hoek. En wat dacht u van de leuke steden Alkmaar, Hoorn en Schagen? Allemaal binnen een half uurtje te bereiken!
De woning is zeer sfeervol afgewerkt, heeft een keurige keuken en badkamer, gezellige woonkamer met veel raampartijen, erker aan de voorzijde en twee slaapkamers. Op de kavel heeft u meerdere fijne, zonnige terrassen en er is een houten berging voorzien van elektra en wateraansluiting, ook de wasmachine en wasdroger blijven achter. Ook aan ruimte voor uw auto is gedacht, want op het perceel kunnen twee auto’s geparkeerd worden. U bent van harte uitgenodigd voor een bezichtiging! Bel ons kantoor en dan zien we elkaar binnenkort ter plaatse!
Indeling entree/hal, toegang tot de open keuken en de woonkamer. De keuken is onder meer voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en spoelbak. De woonkamer met erker is mede door de vele ramen en de openslaande deuren naar de tuin erg licht. Het chalet beschikt over twee slaapkamers. De moderne badkamer is voorzien van een toilet, douche en een wastafel met meubel. De woning wordt verwarmd door een CV ketel met radiatoren (Bosch HR combi, 2010).
De heerlijke ruime tuin rondom het chalet is keurig omsloten door groen en een hekwerk, heeft zicht op volwassen groen, biedt veel privacy en heeft meerdere zonnige terrassen. Hier zult u echt gaan genieten!
Bijzonderheden/ locatie aspecten:
– Ruime woning op schitterende hoekkavel van 242m2;
– Privacy volle ligging aan de rand van het park;
– Ideaal als belegging of om in de weekenden en vakanties van te genieten!
– Volledig ingericht en aangekleed te aanvaarden!
– Uitstekend verzorgd vakantiepark met zwembad en uitstekende ligging t.o.v. Geestmerambacht;
– In het zomerseizoen animatieteam actief;
– Parkeren van twee auto’s op eigen terrein mogelijk.
– Erfpacht afgekocht tot 01-01-2057 behoudens € 522,48 per jaar (fiscaal aftrekbaar);
– Parkbeheerbijdrage: € 727,73 per jaar exclusief gas, water, elektra;
– Meer jaren onderhoudsplan: € 360,= per jaar;
– Kabeltelevisie € 88,34 per jaar en afvalstoffenheffing: 63,92 per jaar;
– Bestemd voor recreatieve bewoning, permanente bewoning is niet mogelijk;
– Aanvaarding per direct mogelijk.
Kenmerken:
Bouwjaar: 2010
Perceeloppervlakte: 242m²
Woonoppervlakte: 52m²
Externe bergruimte: 6m²
Inhoud: 130m³